مژده مژده :

اهنگ جدید رضا گار به نام

"به دادم برس"

جمعه هفدهم بهمن منتشر میشود

امروز دوشنبه سیزدهم بهمن من فقط به خاطرپرس و جو درباره تاریخ توزیع سریال گیسو به دیدن رضا گارمون به باشگاه سام فیت رفتم. ایشون مژده دادن که جمعه همین هفته به امید خدا اهنگ جدید رضا گار به نام "به دادم برس" همین جمعه هفدهم بهمن منتشر میشود و همچنین درباره توزیع سریال گیسو گفتن انشالله اسفند ماه سریال گیسو توزیع میشه. البته رضا گارمون گفتن کسی دیدنشون نره و خیلی  از تجمعات گاریا گله مند بودند. امروز حدود ده نفر گاری بودیم که دیدنه رضا گارمون رفته بودیم (البته من کسیو با خودم نبرده بودم و تمام مدتیم که با گارمون حرف میزدم هم فاصله رعایت کردم هم ماسک دوتایی عادت دارم زده بودم) ولی خیلی رضا گارمون گله مند بودند که گاریا در تجمعات زیاد به دیدنشون میرن.

باشگاه طرفداران محمدرضا گار

مژده مژده : اهنگ جدید رضا گلزار به نام "به دادم برس" جمعه هفدهم بهمن منتشر میشود

انتشار ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی به دادم برس از محمدرضا گلزار سه شنبه 21 بهمن 99

مژده مژده : اهنگ جدید رضا گلزار به نام "به دادم برس" جمعه هفدهم بهمن منتشر میشود

رضا ,مژده ,گارمون ,جمعه ,بهمن ,گار ,رضا گارمون ,سریال گیسو ,دادم برس ,جمعه هفدهم ,هفدهم بهمن ,بهمن منتشر میشود
مشخصات
آخرین جستجو ها